FAQ

ILE GODZIN W DNIU ŚLUBU JESTEŚCIE DOSTĘPNI?

Standardowy czas naszej pracy wynosi do 12 godzin. Istnieje możliwość rozszerzenia tego zakresu.

Czy można zamówić u Was sam film lub same zdjęcia?

Tak. Realizujemy pakiety fotografii i filmowania, ale również osobno te usługi. Dobrze dogadujemy się z innymi ekipami.

Ile zdjęć otrzymamy w ramach reportażu ślubnego?

Otrzymujecie wszystkie unikatowe kadry, jakie powstaną. Zazwyczaj jest to około 500 zdjęć, ale zdarza mi się oddawać nawet 700 zdjęć i nie jest to dodatkowo płatne. Wszystkie zdjęcia poddawane są profesjonalnej edycji.

Jak daleko dojeżdżacie na śluby?

Lokalizacja nie ma dla nas znaczenia. W przypadku dojazdu powyżej 100 km doliczamy koszt transportu i ewentualnego noclegu. Lubimy podróżować, chętnie wyskoczymy też na ślub lub sesję za granicę.

Czy można podpisać umowę zdalnie?

Tak, jest możliwość spotkania się z nami online, a potem zawarcia umowy za pośrednictwem poczty i maili.

Sesję lepiej wykonać w dniu ślubu czy w innym dniu?

Plusem sesji w dniu ślubu jest to, że łapiemy wtedy momenty, kiedy Wasze emocje mają apogeum 🙂 Radość tego dnia jest niepowtarzalna, więc zawsze staramy się wykonać chociaż 15-minutową sesję portretową w miejscu ceremonii ślubu albo przyjęcia. Jeśli czas pozwala – dłuższą rzecz jasna, jesteśmy do Waszej dyspozycji od przygotowań do oczepin. Z kolei sesja w innym dniu będzie super, kiedy chcecie wyjechać w jakieś szczególne miejsce, marzycie o sesji w górach, w miejscu Waszych zaręczyn, a może nawet podczas podróży poślubnej. Sesja w innym dniu może trwać koło 2-3 godzin.

Czy macie kurs liturgiczny?

Tak, mamy odpowiednie dokumenty i ukończony kurs upoważniający nas do fotografowania i filmowania w kościołach.

Czy możemy zrobić u Was sesję narzeczeńską?

Jak najbardziej, sesja narzeczeńska to świetny pomysł. Miejsce sesji możemy ustalić, dobrze sprawdzają się do tego lokalizacje miejskie, leśne lub nad wodą. Sesja narzeczeńska w górach to też ciekawa opcja, a przy okazji fajny wyjazd.

Jak długo będziemy czekać na gotowy film i zdjęcia?

Termin zapisany w umowie to 2 miesiące od daty ślubu dla zdjęć i 4 miesiące dla filmu, jednak w praktyce czas oczekiwania może być krótszy, zwłaszcza na początku sezonu ślubnego.

historie ślubne