FAQ

Dlaczego my?

W trakcie naszej 10 letniej przygody z filmowaniem i fotografowaniem ślubów wykonaliśmy już ponad 2oo reportaży a także przeżyliśmi sami ten wielki dzień i wiemy jak ważna jest to pamiątka. Pamiątka, która zyskuje na wartości z biegiem czasu. Naszą pracę wykonujemy starannie i z zaangażowaniem. Potrafimy wyczuć i dostosować się do klimatu Waszego wesela. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i nie stawiamy wszystkiego na jedną kartę – materiał rejestrujemy na dwie karty 🙂  Zawsze mamy dodatkowy aparat w zapasie, żeby zawsze być w gotowości do pracy,  nawet w przypadku w awarii sprzętu. 

Ile zdjęć/jak długi film otrzymamy w ramach reportażu?

Fotografia: Otrzymujecie wszystkie unikatowe kadry, jakie powstaną.  Jest to co najmniej 500 zdjęć ale zdarza mi się oddawać nawet 700 zdjęć i nie jest to dodatkowo płatne. Wszystkie zdjęcia poddawane są profesjonalnej edycji.  Film: Dostosowuję się do Waszych oczekiwań. W trakcie swojej kariery wykonywałem filmy w różnych długościach dlatego oferuję 3 opcje: 20 min, 40min, 60-90 min. Świetnym uzupełnieniem reportażu jest trailer oraz skrót w formie teledysku.

ILE GODZIN W DNIU ŚLUBU JESTEŚCIE DOSTĘPNI?

Standardowo towarzyszymy Wam od przygotowań do oczepin jednak nie więcej niż 14 godzin (10:30 – 00:30). Istnieje możliwość rozszerzenia tego zakresu.

Czy można zamówić u Was sam film lub same zdjęcia?

Tak. Realizujemy pakiety fotografii i filmowania, ale również osobno te usługi. Dobrze dogadujemy się z innymi ekipami.

Jak daleko dojeżdżacie na śluby?

Lokalizacja nie ma dla nas znaczenia. W przypadku dojazdu powyżej 100 km doliczamy koszt transportu i ewentualnego noclegu. Lubimy podróżować, chętnie wyskoczymy też na ślub lub sesję za granicę.

Czy można podpisać umowę zdalnie?

Tak, jest możliwość spotkania się z nami online, a potem zawarcia umowy za pośrednictwem poczty i maili.

Sesję lepiej wykonać w dniu ślubu czy w innym dniu?

Plusem sesji w dniu ślubu jest to, że łapiemy wtedy momenty, kiedy Wasze emocje mają apogeum. Radość tego dnia jest niepowtarzalna, więc zawsze staramy się wykonać chociaż 15-minutową sesję portretową w miejscu ceremonii ślubu albo przyjęcia. Jeśli czas pozwala – dłuższą rzecz jasna, jesteśmy do Waszej dyspozycji od przygotowań do oczepin a za sesję w dniu ślubu nie doliczamy dopłaty. Z kolei sesja w innym dniu będzie super, kiedy chcecie wyjechać w jakieś szczególne miejsce, marzycie o sesji w górach, w miejscu Waszych zaręczyn, a może nawet podczas podróży poślubnej. Sesja w innym dniu może trwać koło 2-3 godzin i będziecie mieli z niej więcej unikatowych kadrów.

Czy macie kurs liturgiczny?

Tak, mamy odpowiednie dokumenty i ukończony kurs upoważniający nas do fotografowania i filmowania w kościołach.

Jak długo będziemy czekać na gotowy film i zdjęcia?

W pierwszym miesiącu po ślubie otrzymujecie od nas zwiastun w postaci kilkunastu zdjęć oraz minutowego filmu. Co do pozostałych materiałów, termin zapisany w umowie to 2 miesiące od daty ślubu dla zdjęć i 4 miesiące dla filmu, jednak w praktyce czas oczekiwania może być krótszy,  zwłaszcza na początku sezonu ślubnego. 

historie ślubne


Ślub w środku lasuŚlub w KrakowieMały Asyż i wesele nad jezioremLato, luz i lawenda