Najbardziej wyczekiwany ślub 2021 roku.

Dlaczego najbardziej wyczekiwany? Sytuacja na świecie sprawiła, że impreza była przekładana 2 razy. Jednak miłość przetrwa wszystko, plany ślubne mimo wszystkich przeciwności w końcu się zrealizowały 🙂

Przygotowania odbyły się w ogrodzie przy domu rodzinnym Panny Młodej, jednak Para Młoda spotkała się po raz pierwszy dopiero pod ołtarzem. Czy przygotowania w ogrodzie to dobry pomysł? Moim zdaniem, jeśli tylko macie taką możliwość, warto rozważyć taki pomysł i już wcześniej zorganizować taką przestrzeń w okolicy hotelu czy domu.

Imprezę w Dworku Eureka w Czechowicach-Dziedzicach rozkręcił dla nas chyba najbardziej energiczny DJ świata: White Vinyl. Choć parkiet jest tam ogromny, ciągle był pełny świetnie bawiących się gości.

Marzena i Bradley w dekoracjach sali inspirowali się motywami podróżniczymi, jak mapa, globusy, walizki… Bardzo lubię, kiedy styl wesela nawiązuje do historii i pasji Pary Młodej. Przyjęcie ma wtedy indywidualny charakter, a te ciekawe detale zostaną zapamiętane przez gości.

Ogromnie dziękuję Marzenie i Bradleyowi za super współpracę, a Was zapraszam do oglądania.