Cześć, nazywamy się Karolina i Tomek

KAROLINA

FOTOGRAF

Potrzeba poznawania świata i innych kultur zaprowadziła ją na studia anglistyczne, które były bardzo ważnym etapem jej życia. Pozwoliły jej np. na wyjazd badawczy do Kanady i poznanie kultury Pierwszych Narodów. Dały też śmiałość do podróży po Europie, z dala od utartych szlaków, jak np. zwiedzanie Krymu z plecakiem i namiotem, czy wyjazd na eksplorację jaskiń w Albanii z klubem speleologicznym. Bez większego związku z Kanadą, zaczęła też podróżować na kanadyjce.

 


Kolejną przygodą było założenie firmy i bycie swoją własną szefową. Fotografia ślubna stała się ważną częścią jej życia, bo dzięki niej poznaje wciąż nowych ludzi i może zachować na zawsze ich uczucia i ważne chwile. Lubi, kiedy zdjęcia mają w sobie nutkę nostalgii. Uwielbia górskie krajobrazy, spacery po lesie, koncerty, piękne wnętrza, wciągające książki i filmy. 


TOMEK

FILMOWIEC

Jego pierwszą pasją było kolarstwo grawitacyjne, jednak nie został zawodowym sportowcem. Szybko okazało się, że jego prawdziwym przeznaczeniem jest kamera, ale na rowerze jeździ do dzisiaj. Swoją zawodową przygodę z filmowaniem zaczął w liceum, kiedy to tworzył swoje pierwsze filmy. Następnie szukał swojej ścieżki życiowej studiując geografię, ponieważ niemniej niż filmowaniem, interesuje się światem. 

 

 

 


W 2011 roku założył swoją pierwszą działalność pod marką wideograf.pl, którą prowadzi do dzisiaj. Pracował na planach filmowych oraz teledyskach wykonawców takich jak Golec uOrkiestra, Natalia Szroeder czy Agnieszka Chylińska.

 

 

Jest fanem motoryzacji, jego samochodem marzeń jest niebieskie Subaru Impreza. Lubi podróże, zwłaszcza te w nieznane lub trudno dostępne miejsca.  Jego ulubionymi środkami transportu są nogi, kajak, rower oraz samochód.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_q_dEI04jg0