Kliknij tutaj

Fotografia

3500 zł

 

od przygotowań do oczepin

minimum 500 zdjęć

profesjonalna obróbka

galeria online z możliwością pobrania materiałów

 

 

Film

3500 zł

 

od przygotowań do oczepin

reportaż 40-60 min + teledysk

jakość 4K

zewnętrzny rejestrator dźwięku

gimbal

dron

galeria online z możliwością pobrania materiałów

 

 

OPCJONALNIE

 

 plener fotograficzny w innym dniu: 1000 zł

plener foto/wideo w innym dniu: 1500 zł

album: od 500 zł (20x30cm, 30 stron)

pakiet 50 odbitek: 100 zł

pendrive: 100 zł

dodatkowa godzina przed: 200 zł

FAQ

Dlaczego my?

W trakcie naszej 10 letniej przygody z filmowaniem i fotografowaniem ślubów wykonaliśmy już ponad 2oo reportaży a także przeżyliśmi sami ten wielki dzień i wiemy jak ważna jest to pamiątka. Pamiątka, która zyskuje na wartości z biegiem czasu. Naszą pracę wykonujemy starannie i z zaangażowaniem. Potrafimy wyczuć i dostosować się do klimatu Waszego wesela. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i nie stawiamy wszystkiego na jedną kartę – materiał rejestrujemy na dwie karty 🙂  Zawsze mamy dodatkowy aparat w zapasie, żeby zawsze być w gotowości do pracy,  nawet w przypadku w awarii sprzętu. 

Ile zdjęć/jak długi film otrzymamy w ramach reportażu?

Fotografia: Otrzymujecie wszystkie unikatowe kadry, jakie powstaną. Zazwyczaj jest to około 500 zdjęć, ale zdarza mi się oddawać nawet 700 zdjęć i nie jest to dodatkowo płatne. Wszystkie zdjęcia poddawane są profesjonalnej edycji.  Film: W trakcie swojej kariery wykonywałem filmy w różnych długościach – najpierw było to 60-90 minut, następnie nastała moda na krótkie formy 15-20 minut. Obecnie uważam, że optymalną długością filmu jest 40-60 minut. Jest to wciąż forma filmu, którą świetnie się ogląda, jednak nie brakuje tam wartości dokumentalnej, którą na pewno docenicie po latach. 

ILE GODZIN W DNIU ŚLUBU JESTEŚCIE DOSTĘPNI?

Sdandardowo czas naszej pracy w dniu ślubu wynosi maksymalnie 14 godzin (10:30 – 00:30). Istnieje możliwość rozszerzenia tego zakresu.

Czy można zamówić u Was sam film lub same zdjęcia?

Tak. Realizujemy pakiety fotografii i filmowania, ale również osobno te usługi. Dobrze dogadujemy się z innymi ekipami.

Jak daleko dojeżdżacie na śluby?

Lokalizacja nie ma dla nas znaczenia. W przypadku dojazdu powyżej 100 km doliczamy koszt transportu i ewentualnego noclegu. Lubimy podróżować, chętnie wyskoczymy też na ślub lub sesję za granicę.

Czy można podpisać umowę zdalnie?

Tak, jest możliwość spotkania się z nami online, a potem zawarcia umowy za pośrednictwem poczty i maili.

Sesję lepiej wykonać w dniu ślubu czy w innym dniu?

Plusem sesji w dniu ślubu jest to, że łapiemy wtedy momenty, kiedy Wasze emocje mają apogeum 🙂 Radość tego dnia jest niepowtarzalna, więc zawsze staramy się wykonać chociaż 15-minutową sesję portretową w miejscu ceremonii ślubu albo przyjęcia. Jeśli czas pozwala – dłuższą rzecz jasna, jesteśmy do Waszej dyspozycji od przygotowań do oczepin. Z kolei sesja w innym dniu będzie super, kiedy chcecie wyjechać w jakieś szczególne miejsce, marzycie o sesji w górach, w miejscu Waszych zaręczyn, a może nawet podczas podróży poślubnej. Sesja w innym dniu może trwać koło 2-3 godzin.

Czy macie kurs liturgiczny?

Tak, mamy odpowiednie dokumenty i ukończony kurs upoważniający nas do fotografowania i filmowania w kościołach.

Jak długo będziemy czekać na gotowy film i zdjęcia?

Termin zapisany w umowie to 2 miesiące od daty ślubu dla zdjęć i 4 miesiące dla filmu, jednak w praktyce czas oczekiwania może być krótszy,  zwłaszcza na początku sezonu ślubnego.
historie ślubne


Portfolio fotograficzne Karolina Szopa – fotografia produktowa


Natalia i Maciek


agata i oscar


Agata i Oskar


Natalia i Artur