Sesja ślubna w kinie i na stadionie Cracovii
Kamera, akcja!
Tego dnia przenieśliśmy się z naszymi aparatami do świata kina i sportu, a to za sprawą Pary Młodej, która zaproponowała zdjęcia ślubne w kinie Kijów w Krakowie (gdzie rozpoczęła się ich wspólna historia). Drugą lokalizacją był stadion Cracovii. Działo się.
Kino Kijów
To nie jest po prostu jakieś kino w wielkim mieście. Jest to miejsce o nieziemskiej architekturze, z mnóstwem ciekawych szczegółów wizualnych. I nie chodzi tylko o dekoracje związane z filmem, ale same ściany, mozaiki, sposób w jaki światło pada z okien. Zdjęcia ślubne w kinie to rewelacyjny pomysł. Zobaczcie sami.
Stadion Cracovia
Kiedy Para Młoda dobrze czuje się w miejscu, w którym robimy zdjęcia ślubne, powstaje super pamiątka. Sesja ślubna na stadionie to zdecydowanie taki przypadek. Stadion udostępnił nam trybuny, murawę i salę wejściową VIP, za co serdecznie dziękujemy.
Plener fotograficzny i filmowy w jednym
Dobrym pomysłem jest połączenie sesji poślubnej z plenerem filmowym. Możemy wtedy nagrać ciekawe ujęcia do wykorzystania w teledysku ślubnym. Czasami w dniu ślubu jest mało czasu lub pogoda nie sprzyja, wtedy materiał nagrany na sesji ślubnej uzupełni Wasz film.
zobacz więcej